Разлика помеѓу преработките на „Катраница“

Додадени 84 бајти ,  пред 10 години
с
(Создадена страница со: <!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> {{Инфокутија Села во Егејска Македо...)
 
 
[[Категорија: Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Катраница (Ном Кожани)]]
[[el:Πύργοι Κοζάνης]]
2.613

уредувања