Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 2010 година“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Commons cat|2010 in association football}} {{portal|association football}} {{yearcat}} {{year by category |m=2 |c=0 |d=1 |y=0 |cat=in football (soccer) |s...)
 
|cat=in football (soccer)
|sortkey=Football (soccer)
|parent=Фудбалот по години
|parent=
|subcat=Спортот во 2010
}}