Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Пет столба“

с
Бот Додава: lad:Wikipedia:Los sinko pilares
с (Бот Брише: dv, lo, qu Менува: glk; козметички промени)
с (Бот Додава: lad:Wikipedia:Los sinko pilares)
[[ka:ვიკიპედია:ხუთი პილასტრი]]
[[ko:위키백과:다섯 원칙]]
[[lad:Wikipedia:Los sinko pilares]]
[[lmo:Wikipedia:Cinqu pilaster]]
[[lt:Vikipedija:Penki stulpai]]
2.317

уредувања