Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2004“

с
Бот Менува: nl:Eurovisiesongfestival 2004
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Менува: nl:Eurovisiesongfestival 2004)
[[lt:Eurovizijos dainų konkursas 2004]]
[[lv:2004. gada Eirovīzijas dziesmu konkurss]]
[[nl:Eurovisie SongfestivalEurovisiesongfestival 2004]]
[[nn:Eurovision Song Contest 2004]]
[[no:Eurovision Song Contest 2004]]
21.521

уредување