Изговор: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sk:Explicitnosť
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hi:उच्चारण)
с (Бот Додава: sk:Explicitnosť)
[[ru:Произношение]]
[[simple:Pronunciation]]
[[sk:Explicitnosť]]
[[sl:Izgovarjava]]
[[sq:Shqiptimi]]
2.249

уредувања