Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Одземени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ka:Microsoft; козметички промени
с (Бот Додава: fiu-vro:Microsoft)
с (Бот Менува: ka:Microsoft; козметички промени)
== Референци ==
{{reflist}}
 
[[Категорија:Американски компании]]
 
[[jbo:maikrosaft]]
[[jv:Microsoft]]
[[ka:Microsoft]]
[[ka:მაიკროსოფტი]]
[[kaa:Microsoft]]
[[kk:Microsoft]]