Отвори го главното мени

Промени

Додадени 25 бајти, пред 9 години
с
Бот Додава: fiu-vro:Esiqvalitsus
[[es:Autocracia]]
[[fa:حکومت استبدادی]]
[[fiu-vro:Esiqvalitsus]]
[[fr:Autocratie]]
[[gl:Autocracia]]
109.264

уредувања