Разлика помеѓу преработките на „Европска вселенска агенција“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: oc:Agéncia Espaciala Europèa
с (Бот Менува: id:European Space Agency; козметички промени)
с (Бот Менува: oc:Agéncia Espaciala Europèa)
[[nn:Den europeiske romfartsorganisasjonen]]
[[no:Den europeiske romfartsorganisasjonen]]
[[oc:Agéncia espacialaEspaciala europèaEuropèa]]
[[pl:Europejska Agencja Kosmiczna]]
[[pt:Agência Espacial Europeia]]
3.913

уредувања