Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Инфокутија Театар“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: <includeonly>{| class="infobox vcard" style="width: 26em; font-size: 90%;" cellspacing="4" ! style="font-size: 115%; background-color: #CFB53B; text-align: ...)
 
{{documentation}}
<!-- Add cats and interwikis to the /doc subpage, not here! --></noinclude>
 
[[en:Template:Infobox theatre]]