Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Додадени 18 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: vi:Giáo hoàng Êlêuthêrô; козметички промени
с (Бот Додава: war:Papa Eleuterio)
с (Бот Менува: vi:Giáo hoàng Êlêuthêrô; козметички промени)
 
{{Папи}}
 
[[Категорија:Папи|Е]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[tl:Eleuterio]]
[[uk:Елевтерій]]
[[vi:EleuterusGiáo hoàng Êlêuthêrô]]
[[war:Papa Eleuterio]]
[[zh:教宗义禄]]