Јован Скилица: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: pl:Jan Skylitzes
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот додава Шаблон: Без извори
с Бот Додава: pl:Jan Skylitzes
Ред 31:
[[it:Giovanni Scilitze]]
[[no:Johannes Skylitzes]]
[[pl:Jan Skylitzes]]
[[ru:Иоанн Скилица]]
[[scn:Giuvanni Skylitzes]]
86.434

уредувања