Синагога Бет Нисим: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
сНема опис на уредувањето
 
 
[[Категорија:Синагоги во Истанбул]]
[[Категорија:Синагоги во Турција]]