Разлика помеѓу преработките на „Жан Батист Карпо“

с
с (Бот Менува: ko:장바티스트 카르포; козметички промени)
с (Бот Менува: ru:Карпо, Жан-Батист)
[[pl:Jean-Baptiste Carpeaux]]
[[pt:Jean-Baptiste Carpeaux]]
[[ru:Карпо, Жан-БаптистБатист]]
[[uk:Жан-Батист Карпо]]
[[zh:让-巴蒂斯·卡尔波]]
11.372

уредувања