Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: it:Album dal vivo
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ru:Концертный альбом; козметички промени)
с (Бот Менува: it:Album dal vivo)
[[hu:Koncertalbum]]
[[id:Album live]]
[[it:Album livedal vivo]]
[[ja:ライブ・アルバム]]
[[nl:Livealbum]]
6.013

уредувања