Отвори го главното мени

Промени

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: war:Papa Adriano VI
[[tl:Adriano VI]]
[[uk:Адріан VI (папа римський)]]
[[war:Papa Adriano VI]]
[[zh:亞德六世]]
109.264

уредувања