Разлика помеѓу преработките на „Ресул Шабани“

Додаден 41 бајт ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Калишта (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Родени во Струшко (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Калишта (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Родени во Струшко]]
 
[[Категорија:Калишта]]