Разлика помеѓу преработките на „Ресул Шабани“

Додадени 62 бајти ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Македонски албанци (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Членови на ДПМ (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Македонски албанци (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Членови на ДПМ]]
 
[[Категорија:Македонски албанци]]