Разлика помеѓу преработките на „Глаголска именка во македонскиот јазик“

с
Брзо додавање категорија Глаголи во македонскиот јазик (со користење на HotCat)
(Создадена страница со: {{Македонски времиња}} Како дел од простите глаголски форми во македонскиот јазик с...)
 
с (Брзо додавање категорија Глаголи во македонскиот јазик (со користење на HotCat))
*[[Граматика на македонскиот јазик]]
*[[Македонски јазик]]
 
[[Категорија:Глаголи во македонскиот јазик]]