Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: war:Papa Eleuterio
[[uk:Елевтерій]]
[[vi:Eleuterus]]
[[war:Papa Eleuterio]]
[[zh:教宗义禄]]
109.264

уредувања