Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: war:Papa Calixto I
[[uk:Калікст I]]
[[vi:Thánh Calixtus]]
[[war:Papa Calixto I]]
[[zh:教宗加理多一世]]
109.264

уредувања