Отвори го главното мени

Промени

Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: war:Papa Simaco
[[uk:Симах]]
[[vi:Symmachus]]
[[war:Papa Simaco]]
[[zh:教宗西玛克]]
109.264

уредувања