Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ka:გრენობლი; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ka:გრენობლი; козметички промени)
 
{{Префектури на регионите во Франција}}
 
[[Категорија:Градови во Франција]]
[[Категорија:Франција]]
[[it:Grenoble]]
[[ja:グルノーブル]]
[[ka:გრენობლი]]
[[ko:그르노블]]
[[ku:Grenoble]]