Десеттобој: Разлика помеѓу преработките

Одземени 49 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Атлетика]]
[[Категорија:Индивидуални спортови]]
[[Категорија:Multi-discipline sports]]
 
[[ca:Decatló]]