Евроазија: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Менува: yo:Eurasia
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: yo:Euroasia)
с (Бот Менува: yo:Eurasia)
[[vi:Lục địa Á-Âu]]
[[wo:Tugalasi]]
[[yo:EuroasiaEurasia]]
[[zh:歐亞大陸]]
46.384

уредувања