Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yi:לימא
[[vo:Lima]]
[[war:Lima]]
[[yi:לימא]]
[[yo:Lima]]
[[zh:利馬]]