Предлошка:Казахстан-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ar:قالب:بذرة كازاخستان)
<!-- interwiki -->
[[Категорија:Шаблони за Казахстан]]
[[ar:قالب:بذرة كازاخستان]]
[[cs:Šablona:Pahýl - Kazachstán]]
[[en:Template:Kazakhstan-stub]]
58.155

уредувања