Катакана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: el:Κατακάνα
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: el:Κατακάνα)
[[cy:Katakana]]
[[de:Katakana]]
[[el:Κατακάνα]]
[[en:Katakana]]
[[eo:Strekaj kanaoj]]
14.744

уредувања