Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Помош со снимки“

с
Бот Менува: fi:Wikipedia:Ääni ja video; козметички промени
с (Бот Додава: ar, glk, ia, it, nl, pl, ro Менува: fa)
с (Бот Менува: fi:Wikipedia:Ääni ja video; козметички промени)
 
[[Категорија:Википедија:Можности|Медија-помош]]
 
[[Категорија:Помош|Медија-помош]]
 
[[es:Ayuda:Multimedia]]
[[fa:ویکی‌پدیا:راهنمای رسانه]]
[[fi:Wikipedia:Ääni ja video]]
[[gl:Wikipedia:Ficheiros multimedia]]
[[glk:Wikipedia:رسانه رانمایی]]