Ѓорѓе Мартиновиќ: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: sq:Rasti Martinoviq
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: sq:Rasti Martinoviq)
 
[[en:Đorđe Martinović]]
[[sq:Rasti Martinoviq]]
[[sr:Ђорђе Мартиновић]]
14.744

уредувања