Разлика помеѓу преработките на „10 март“

Додадени 28 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ur:10 مارچ Менува: ar:ملحق:10 مارس
с (Бот Додава: bcl:Marso 10)
с (Бот Додава: ur:10 مارچ Менува: ar:ملحق:10 مارس)
[[af:10 Maart]]
[[an:10 de marzo]]
[[ar:ملحق:10 مارس]]
[[arz:10 مارس]]
[[ast:10 de marzu]]
[[tt:10. Mart]]
[[uk:10 березня]]
[[ur:10 مارچ]]
[[uz:10-mart]]
[[vec:10 de marso]]