Разлика помеѓу преработките на „Ново Брдо (тврдина)“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с
[[Категорија:Српски тврдини|Српски тврдини]]
 
[[bg:Ново бърдо (крепост)]]
[[sr:Тврђава Ново Брдо]]
 
17

уредувања