Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 850-тите“

с
с (Бот Додава: ar, be-x-old, br, cy, es, et, gan, ja, nn, ro, ru, sk, sv, th, zh)
с (Бот Додава: lv:Kategorija:850. gados mirušie)
[[gan:Category:850年代過世]]
[[ja:Category:850年代没]]
[[lv:Kategorija:850. gados mirušie]]
[[nn:Kategori:Døde i 850-åra]]
[[ro:Categorie:Decese în anii 850]]
43.100

уредувања