Палеобалкански јазици: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sq:Gjuhët e paleo ballkanike)
Нема опис на уредувањето
† - мртви јазици, вештачки зачувани во црквата или познати на науката по текстови.
 
[[Категорија:ИндоевропскиПалеобалкански јазици]]
[[Категорија:Светски Јазици]]
 
[[an:Luengas paleo-balcanicas]]