Разлика помеѓу преработките на „Мански јазик“

Одземени 114 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Келтски јазици}}
 
[[Категорија:Индоевропски јазици]]
[[Категорија:Гелски јазици]]
[[Категорија:Келтски јазици]]