Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Усмено општење“

нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Комуникација (со користење на HotCat))
[[Категорија:Човечка комуникација]]
[[Категорија:Човечки глас]]
[[Категорија:Јазик]]
 
[[bar:Kategorie:Mündliche Kommunikation]]
[[sl:Kategorija:Ustno sporazumevanje]]
 
[[Категорија:Комуникација]]
[[Категорија:Комуникација]]