Разлика помеѓу преработките на „Готски јазик“

Одземени 49 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
[[Категорија:Мртви јазици во Европа]]
[[Категорија:Индоевропски јазици]]
[[Категорија:Мртви јазици]]
 
[[af:Goties]]