Бакирќој: Разлика помеѓу преработките

Додаден 31 бајт ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{coord|40|59|15|N|28|51|42|E|display=title}}
 
[[Категорија:ОпштиниАдминистративна воподелба на Истанбул]]
[[Категорија:Регион Мармара]]
[[Категорија:Градови и села во Истанбулската провинција]]