Бакирќој: Разлика помеѓу преработките

Одземени 62 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Регион Мармара]]
[[Категорија:Градови и села во Истанбулската провинција]]
 
[[Category:Cities, towns and villages in Istanbul Province]]
 
[[az:Bakırköy, İstanbul]]