Нирнбершки собири: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ja:ナチ党党大会
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ja:ナチ党党大会)
[[fr:Congrès de Nuremberg]]
[[it:Raduno di Norimberga]]
[[ja:ナチ党党大会]]
[[ko:뉘른베르크 전당대회]]
[[no:Rikspartidagene]]
6.250

уредувања