Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yo:Lima
[[vo:Lima]]
[[war:Lima]]
[[yo:Lima]]
[[zh:利馬]]
[[zh-min-nan:Lima]]
10.025

уредувања