Разлика помеѓу преработките на „Филологија“

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: tt:Филология
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: tt:Филология)
[[th:นิรุกติศาสตร์]]
[[tr:Filoloji]]
[[tt:Филология]]
[[uk:Філологія]]
[[vi:Văn hiến học]]
10.025

уредувања