Разлика помеѓу преработките на „Алкан“

Одземени 7 бајти ,  пред 11 година
Откажано уредување 862994 (автор: 77.28.172.71 | Разговор)
(Откажано уредување 862994 (автор: 77.28.172.71 | Разговор))
[[sq:Alkanet]]
[[sr:Алкани]]
[[su:Alkana]]
схАЛллЛЛлЛААААЛА
[[sv:Alkan]]
 
[[ta:ஆல்க்கேன்]]
[[th:อัลเคน]]
Анонимен корисник