Свастика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: xal:Лүңтн; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: xal:Лүңтн; козметички промени)
 
{{никулец}}
{{Link FA|ka}}
 
[[Категорија:Крстови]]
 
{{Link FA|ka}}
 
[[ang:Fylfōt]]
[[vi:Chữ Vạn]]
[[wuu:卐]]
[[xal:Лүңтн]]
[[yi:האקנקרייץ]]
[[zh:卐]]