2008 во архитектурата: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: no:Arkitekturåret 2008)
Нема опис на уредувањето
[[fr:2008 en architecture]]
[[no:Arkitekturåret 2008]]
[[ru:2008 год в архитектуре]]
1.143

уредувања