Отвори го главното мени

Промени

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: vi:Thánh Calixtus
[[tl:Calixto I]]
[[uk:Калікст I]]
[[vi:Thánh Calixtus]]
[[zh:教宗加理多一世]]
58.155

уредувања