Разлика помеѓу преработките на „Херакле“

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: sv:Hercules (romersk mytologi)
с (Бот Додава: bg, en, fa, gl, ia Брише: ca, cs, cy, da, de, el, eo, et, eu, fi, fr, ga, he, hu, ja, ka, ko, lb, lt, nl, no, pl, ro, ru, sk, sr, sv, tr, uk, zh Менува: es, hr, sl, tl)
с (Бот Додава: sv:Hercules (romersk mytologi))
[[simple:Hercules]]
[[sl:Herkul]]
[[sv:Hercules (romersk mytologi)]]
[[th:เฮอร์คิวลีส]]
[[tl:Herkules]]
2.249

уредувања