Отвори го главното мени

Промени

Додадени 14 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: tg:Ион
[[sr:Јон]]
[[sv:Jon]]
[[tg:Ион]]
[[th:ไอออน]]
[[tl:Iono]]
46.384

уредувања