Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Светски чуда“

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Seven Wonders of the World}})
с
[[Категорија:Култура]]
[[Категорија:Историја на технологија]]
[[Категорија:Историја на архитектураархитектурата]]
 
[[bg:Категория:Чудеса на света]]