Љубисав Иванов - Ѕинго: Разлика помеѓу преработките

с
Брзо додавање категорија Кратовци (со користење на HotCat)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Брзо додавање категорија Кратовци (со користење на HotCat))
[[Категорија:Социјалистичка партија на Македонија]]
[[Категорија:Социјалистичка партија на Македонија]]
 
[[Категорија:Кратовци]]