Отвори го главното мени

Промени

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: yo:Màkáù
[[wo:Makaaw]]
[[wuu:澳门]]
[[yo:Màkáù]]
[[za:Aumwnz]]
[[zh:澳門]]
10.025

уредувања